درباره کنسل

برند کنسل در سال 1391 با هدف ایجاد رفاه، آسایش و امنیت خاطر برای تمامی افراد جامعه، چشم به جهان گشود. این برند با تولید محصولاتی از قبیل اسپری سوسک کش، مایع سوسک کش، پودر سوسک کش، اسپری سوسک کش، قرص و دستگاه حشره کش و اسپری حشره کش بدون بو در راستای بهداشت و مراقبت از خانه و خانواده، شما را از مزاحمت ایجاد شده توسط حشرات موذی در منزل محافظت نماید. متخصصان برند کنسل با مطالعه و پیگیری مستمر مقالات و تکنولوژی روز دنیا توانسته‌اند، حشره کش های قوی با فرمولاسیون پیشرفته‌ای را تولید کنند تا ضمن از بین بردن تمامی حشرات موذی، کمترین تهدید را برای انسان‌ها ایجاد نمایند. ما همواره به تمامی افراد جامعه متعهد هستیم که با ارایه محصولات جدید با هدف از بین بردن حشرات موذی ، آرامش و آسایش خاطر را به تک تک اعضای خانواده شما هدیه دهیم.

ماموریت کنسل

ایجاد آرامش و آسایش خاطر درمنزل برای تمامی اعضای خانواده و ایجاد لبخند رضایت برای مصرف‌کنندگان محصولات این برند با محافظت از آن‌ها در برابر مزاحمت انواع حشرات موذی.

چشم انداز کنسل

برند کنسل قصد دارد در سالیان نزدیک پیش‌رو با به کارگیری متخصصان حرفه‌ای و استفاده از دانش روز دنیا، محصولات استاندارد و جدیدی در راستای آرامش خاطر و محافظت شما در منزل و محیط خانواده، از حشرات موذی تولید نماید.

ارزش‌های کنسل

باورها و ارزش‌های سازمانی نقش اساسی در راهبری کنسل دارند. ما کارکنان کنسل بر ارزش‌های محوری رعایت اخلاق، صداقت و درستکاری در کلیه ی امور و رقابت در فضایی سالم تمرکز داشته و در ارتباط با تمام مشتریان، ارزش‌های سازمانی را در نظر گرفته و نهایت تلاش خود را برای جامه عمل پوشاندن به آنها بکار می‌گیریم.