کک

سایز حشره : 0.4 الی 3.81 سانتی متر
رنگ حشره : قهوه ای کم رنگ و قهوه ای تیره
نیش می‌زند؟ بله
پرواز می‌کند؟ خیر
این حشره در شب یا روز دیده می‌شود؟ شب

توضیحات

کک چیست؟ اگر شما در منزل خود از حیوانات خانگی مثل سگ و یا گربه نگهداری می‌کنید، مطمئنا بایستی نظافت این حیوانات را به صورت متوالی چک کنید، چرا که خطر بزرگی به نام حشره کک در کمین این حیوانات است. بهتر است این را بدانید که این حشره موذی و فرصت‌طلب به راحتی که وارد منزل شما ‌می شود از منزل شما خارج می‌شوند. کک حشره ی موذی، بدون بال، خونخوار و بسیار ریزی است که تا به حال 3000 گونه از آن شناخته شده است و از تعداد گونه کک در سطح جهان، تنها 12 نوع از این حشره به انسان‌ها حمله می‌کنند.کک ها حرکت جهشی دارند و گزش آن‌ها باعث تحریک و ایجاد ناراحتی پوستی و در نهایت خونریزی پوستی در انسان‌ها و سایر موجودات می‌شود. اگر بخواهیم گونه‌های مهم کک را را نام ببریم، می‌توان به چهار دسته کک جوندگان، کک سگ، کک گربه و کک انسان اشاره کرد.
برای اینکه بخواهید با این کک مبارزه کنید در ابتدا باید بدانید که شما به راحتی نمی توانید از دست مزاحمت کک خلاص شوید چرا که این حشرات بسیار سرسخت و با پستکار هستند. برای مثال شما برای سمپاشی کک بایستی بدانید که سم کک بایستی از قدرت بسیار بالایی برخوردار باشد تا بتواند این حشره موذی را از پا در بیاورد. شما نه با استفاده از ترک منزل و نه با استفاده از ماشین لباسشویی و نه زدودن کک از حیوانات خانگی خود نمی‌توانید این حشره موذی را از پا در بیاورید. جالب است بدانید که حشره کک تنها با اسپری های حشره کش که دارای سم بسیار قوی کک هستند از بین می‌رود و سم جامد و خوراکی که بر روی سایر حشرات موذی تاثیرگذار است، هیچ تاثیری بر روی کک ها ندارد.
شما به راحتی با مشاهده عکس کک از ابتدای تولد (لارو کک) تا رسیدن به یک کک بالغ متوجه خواهید شد که این حشره موذی از جمه حشراتی است که دگردیسی کامل را تجربه می‌کند. اگر شما قصد ریشه‌کن کردن این حشره خون‌خوار و سخت‌جان را از منزل خودتان دارید به راحتی می‌توانید با خرید مایع حشره کش بدون بو کنسل این کار را انجام دهید. مایع حشره کش بدون بو کنسل با فرمولاسیون پیشرفته و بدون بوی تند حشره کش های موجود در بازار، شما را برای همیشه از شر جای نیش کک و سایر حشرات موذی که به شما و خانوادتان آسیب می‌زنند، خلاص می‌کند. برای خرید مایع حشره کش بدون بو کنسل کافیست بر روی این لینک کلیک کنید. با محصولات کنسل دیگر نیاز نیست شما از هیچ حشره موذی بترسید چرا که شما به راحتی می‌توانید راه حل مبارزه با حشرات موذی خانگی خود را، در بین محصولات حشره کش کنسل جست‌و‌جو کنید.

آموزش‌های مرتبط

محصولات مرتبط